E-learning i wideokoferencja

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, rozszerzyliśmy ofertę naszych usług o nowoczesne szkolenia e-learningowe i szkoleń w formie wideokonferencji.
Dzięki unikatowej metodyce ich tworzenia, szkolenia internetowe stały się jednym z najciekawszych rozwiązań edukacyjnych. Szkolenia te zapewniają znaczne zmniejszenie kosztów szkolenia pracowników. Uczestnik szkoli się w dogodnym dla siebie miejscu, nie odrywa się od swoich obowiązków i zdobywa wiedzę.
Tworzone przez nas kursy cechuje m.in: wartościowa merytoryczna zawartość, intuicyjna obsługa, interaktywność (ćwiczenia, quizy, filmy, zdjęcia)

  • Szkolenie okresowe bhp dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami (szkolenie dostępne również w wersji angielskiej),
  • Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych (szkolenie dostępne również w wersji angielskiej),
  • Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych,
  • Szkolenie okresowe bhp dla innych pracowników, których charakter pracy wiąże się z narażeniem na czynniki szkodliwe dla zdrowia, uciążliwe lub niebezpieczne albo z odpowiedzialnością w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Rodo, a BHP,
  • Dokumentacja ochrony danych osobowych,
  • Reforma ochrony danych osobowych,
  • Metodyka prowadzenia instruktażu stanowiskowego.

Tworzymy również dedykowane szkolenia dla firm. Tematyka szkoleń „szytych na miarę” jest dowolna – podejmiemy się największych wyzwań! 

Oferujemy Państwu indywidualne doradztwo w zakresie  wyboru najbardziej odpowiednich rozwiązań e-learning w zależności od tematyki profilu działalności, tematu szkoleń oraz grupy docelowej.

Szczegóły dostępne na naszej platformie e-learning:

www.e-szkoleniaconart.pl 

Szkolenia w formie wideokonferencji prowadzone są na żywo przez Internet, odbywają się w ustalonych terminach z wykorzystaniem programu wideokonferencji. Uczestnictwo w szkoleniu w formie zdalnej jest możliwe z dowolnego miejsca na Ziemi. Uczestnik potrzebuję komputer, który posiada stały dostęp do Internetu oraz kamerkę internetową i mikrofon. Materiały szkoleniowe są dostarczane uczestnikom szkoleń zdalnych w formie elektronicznej jaki plik PDF.
Dokładamy wszelkich starań, aby stworzyć alternatywę dla szkoleń stacjonarnych. Pragniemy, aby przykazywana wiedza była na wysokim poziomie.